Przedszkole Nr 2

Przedszkole Nr 2


#1 2008-09-18 22:35:50

mamamai

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 5
Punktów :   

Strona www naszego przedszkola - nasze propozycje uzupełnienia:)

moja nieśmiała propozycja:)
I.
1. podział na 3 grupy przedszkolne - Słonaczka, Biedronki, Muminki
2. Każda z Pań Wychowawczyń sukcesywnie uzupeniałaby swoją grupe o ważne dla rodziców informacje: zajęcia, co planujemy, udzial w konkursach, info dot. np. co ciekawego nasze dzieci np. zrobiły w danym tygodniu itd.

II. zawieszanie spraw organizacyjnych dot. funkcjonowania przedszkola, edukacji, wycieczek, komunikatów i ogłoszeń ( nie tylko na tablicach informacyjnych w przedszkolu), ale na stronie www


------------
"w moim magicznym domu"

Offline

 

#2 2008-09-23 15:36:07

Ahalla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Strona www naszego przedszkola - nasze propozycje uzupełnienia:)

istnieje taki podział na stronie. link do muminków: http://www.przedszkole2.yoyo.pl/muminki.htm

Offline

 

#3 2008-09-26 07:41:44

pingwin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Strona www naszego przedszkola - nasze propozycje uzupełnienia:)

witam mam pytanie do rodziców dzieci z grupy BIEDRONEK
czy wasze maluszki nie potrzebują snu w dzień ?
moje dziecko wstaje rano przezd 7 więc mała drzemka w ciągu dnia by mu się jeszcze przydała
a jakie jest wasze zdanie na ten temat

Offline

 

#4 2009-10-05 22:41:58

mama4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Strona www naszego przedszkola - nasze propozycje uzupełnienia:)

Mam pytanie. Czy strona przedszkola mogłaby być prowadzona na bieżąco? Jest już październik, a nadal są podane nieaktualne informacje. Czy można by również podawać na stronie internetowej informacje, które są umieszczone na tablicach ogłoszeń, np. informacje o zaplanowanych spotkaniach, teatrzykach, kiedy odbywają się zajęcia dodatkowe, kiedy będą pobierane opłaty itp. Większość rodziców ma dostęp do internetu, więc można by śledzić wszystko na bieżąco.
Sprawa ta była poruszona na forum we wrześniu zeszłego roku, ale prośba nie została spełniona....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto0game.pun.pl www.sek510i.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl www.tede.pun.pl www.itachiworld.pun.pl